Autel TS408 TPMS Relearn Nástroj na Monitorovanie Tlaku v Pneumatikách, Senzor Programovací TPMS Nástroj MX-Senzor Aktivácia Programu príveskom, Testovanie

z12585
Skladom
€135.91 €172.04

Autel TPMS Relearn Nástroj TS408, Modernizované Verzie TS401, TPMS Reset, Snímač Aktivácie Programu, príveskom, Testovania, Doživotná Aktualizácia

Autel MaxiTPMS TS408 je nová generácia, základný model, TPMS nástroj, ktorý je navrhnutý tak, aby aktivovať všetky známe snímačov TPMS, prečítajte si snímače ID, tlaku, teploty a stavu batérie, program AUTEL MX-senzory a poskytnúť na nástroj relearn postup. Veľký farebný displej, rýchly servis rýchlosť a up-to-date aktualizáciu softvéru, TS408 je naozaj vynikajúci spoločník pre vaše TPMS servisné práce.

[PRE AKTIVÁCIU]:

Ako čas efektívne TPMS nástroj, TS408 sa zaväzuje aktivácia všetky známe OEM/Universal snímačov TPMS pre vás. Vyberte si správne vozidla, značka, model a rok, Aktivačný proces je len v mihnutia oka. Ak chcete skontrolovať kompatibilitu, prosím pošlite OEM kód/senzor informácie [email protected] alebo požiadať prostredníctvom Q/A. Budeme odpovedať v čase.

[PRE PROGRAMOVANIE] :

AKO nákladovo efektívny TPMS nástroj, TPMS programátor TS408 je schopný program AUTEL MX-Snímač s tromi programovanie: Kopírovanie Aktiváciou, Kópie Príručky Písania a Automatické Vytváranie. Upozornenie:TS408 mohol program Autel-MX senzory veľmi rýchlo, ale to nepodporuje kopírovanie do OBD.

[PRE RELEARNNING & RESETOVANIE] :

Ako užívateľ-priateľské TPMS nástroj, Autel MaxiTpms TS408 poskytuje on-nástroj relearn postup pre každý TPMS vybavené AMERICKÝCH, Ázijských a Európskych vozidiel, okrem toho, že vám pomôže obnoviť monitorovanie tlaku v pneumatikách systém. Upozornenie:relearn funkcia TS408 funguje veľmi dobre, poskytuje automatické relearn a stacionárne relearn, ale nie OBD relearn. Ak váš starý snímače sú mŕtvi alebo nie je možné skenovať, táto funkcia môže zlyhať.

[PRE PRÍVESKOM, TESTOVANIE] :

Chcete vedieť, či príveskom pracuje? Potom pomocou Autel TPMS nástroj TS408 (TS401, TS501), ktoré by mohli presne test príveskom, aby ste sa uistili, ak je v top stave.

[PRE LEPŠÍ ZÁŽITOK] :

Potom jeden rok záruka a životnosť bezplatné aktualizácie sú ponúkané pre vás. S angličtina/španielčina/francúzština údaje podporu a 24-hodinový technickú podporu, sme tu, aby sme poskytovať spoľahlivé nákupné skúsenosti. Prosím pozrite si návod na Inštaláciu [pdf ] o Technickej Špecifikácii vidieť, ako aktualizovať TS408 rýchlo.

Jazyky

Angličtina/Španielčina/Francúzština

Aktualizácia & Záruka

Doživotná Bezplatná Aktualizácia 1 Rok Záruka na akékoľvek problémy s Kvalitou.

Aktivácia Senzory & Program Autel MX-Senzory

MaxiTPMS TS408 je ľahký-k-použitie, ručné TPMS relearn nástroj, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby aktivovať všetky snímače TPMS, a program Autel MX-senzory(Len pre Autel značky senzory programovanie).

Aktivácia snímačov TPMS:

O výbere vhodného vozidla urobiť, režim a rok, Autel TS408 môžete aktivovať všetky známe OEM/Universal snímačov TPMS ak chcete zobraziť TPMS údaje: snímače ID, tlaku v pneumatikách, pneumatiky teplota, stav batérie, snímač polohy a OE číslo dielu atď.

Aktivácia Senzory & Program Autel MX-Senzory

TS408 môže ľahko program Autel MX-senzor nahradiť OE snímačov TPMS s 3 možnosti: √ staré snímač nie je úplne zlé? Copy Aktiváciou z existujúcich senzor na nový snímač. √ Staré senzor je stratené alebo úplne zlé? Vstup ID vytlačené na pôvodnej snímač s Kópie Manuálny Vstup. √ Staré senzor je úplne zlé a nie je tam žiadny spôsob, ako sa dostať starého snímače ID? Používať Automatické Vytvoriť na generovanie Id snímača po výbere testovacieho vozidla je značka, model a rok. √ Oznámenie: TS408 mohol program Autel-MX senzory veľmi rýchlo, ale to nepodporuje kopírovanie do OBD.

3 rôzne programovacie metódy sú dosť jednoduché pomôcť znížiť čas služby:

Teplé Tip: TPMS Programovanie je najmä pre Autel MX-Senzora.

1. Kopírovať Aktiváciou

Miesto nástroj v blízkosti snímača, ktoré chcete kopírovať. 1)Stlačte tlačidlo "Y", program, pôvodné snímače ID do MX-sensor, keď ste zobraziť pôvodný snímače ID. 2)Miesto nové MX-Senzor na snímač slot na program. 3)Autel TS408 začne automaticky programovanie. 4) Programovanie je dokončená, keď si snímača a pneumatiky údajov.

2. Kopírovanie do Ručného vkladania

Vstup snímača ID. 1) Zvoľte "Áno" uložiť a pokračovať programovanie. 2)Programovanie je dokončená, keď si snímača a pneumatiky údajov.

3. Automatické Vytváranie 1 Až 16 Snímačov

Miesto 1-16 MX-Snímač(e) v blízkosti hornej časti nástroja. 1)Autel TS408 automaticky rozpozná senzor blízkosti nástroj. 2)Programovanie je dokončená, keď si snímača Id a PSNs.

2 Praktické Spôsoby, Relearn Nové Snímače TPMS

S správneho TPMS relearn nástroj – Autel MaxiTPMS TS408, relearning nový senzor Id vozidla ECU nebude ťažké vydržať. Cez Auto Relearn alebo Stacionárne relearn, jedinečné Identifikátory, inštalované vo vozidle, bude správne uznal vozidla ECU, a v ECU môže zobrazovať správny kolesa umiestnenie každej pneumatiky ' s press.

Auto Relearn:

Auto relearn je možné uplatniť, keď sa vášho vozidla, si zistite jeden alebo viac snímačov TPMS Id. Ste povinní upraviť tlak, otočiť alebo vymeniť senzory, a riadiť vaše vozidlo na dobu vypnúť TPMS výstražné svetlo.

Stacionárne Relearn:

Stacionárny relearn umožňuje nový monitorovanie tlaku v pneumatikách, senzor Id byť prevedená do vozidla ECU bez jazdy vozidla. Môžete vyvolať senzory, keď vozidlo je v prečítajte režim naše TPMS Nástroj TS408.

98% Snímače Sú K Dispozícii

TS408 je navrhnutý tak, aby aktivovať viac ako 98% snímačov TPMS na trhu. Keď si vyberiete ten správny vozidla, značku, model a rok, TS408 môžete jednoducho aktivovať všetky senzory a prečítajte si snímače ID, tlaku, teploty a stavu batérie.

Štítky: školenia programovania, nálepku taekwondo, autel maxicom mk808, mp808ts scaner, kábel autel maxisys, skener, bmw tlačidlo program, monitor pc, diagnost nástroj, tričko programator.

Špecifikácia

  • Certifikácia: CE
  • Jazyk: Francúzsky
  • Názov produktu: AUTEL MaxiTPMS TS408
  • Aktualizácia Softvéru: Áno
  • Hardvéru Verzia: Najnovšie
  • Verzia Softvéru: Najnovšie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka Druh: Kód Čitateľov & Scan Nástroje
  • Názov Značky: Autel