Drôtov oceľových zvitkov 65mm

z128980
Skladom
€0.99

Cievka je vyrobený z nárazuvzdorný a odolný mrazu polykarbonátu, neznamená to, že držať sneh na to, sklzu pomer tejto polykarbonát je veľmi vysoká, a tak trenie miest, nie je potrebné dodatočné mazanie.

Všetky kovové časti sú eloxované, ktorý eliminuje ich predčasné korózii.

Cievka je zapustená do tela-chráni vlasec z pasce medzi spodnú cievku a cievkové tela. Cievka je pripojený k telu matice s polyetylénu, vložiť, ktorý eliminuje ich самооткручивание.

Zámok otáčania cievka I. e. Začiarknite políčko,, vyrobená z odolného ocele, má výstuže a je stanovená vo vzťahu k úniku na cievke na určitý uhol, ktorý v komplexe umožňuje vodivé cievka vydržať obrovské zaťaženie, ako s nižšou, tak a pri chove veľmi veľké ryby, nie otáčanie.

Štítky: g37 číslo licencie, g4 žiarovky led 4000 k, ako náramok v hodnote, rybárske háku 14 2x, g4 12v led 4 w, bunda jednoduché chlapcov, g4 halogénové 220 t10, g4 kožené puzdro lg, g4 kryt motýľ.

Špecifikácia

  • Názov Značky: ŽIADNE

Valaroma
2020-12-30
1/5
The product in the photo does not correspond to what was sent (((it was needed coils without perforation and with monolithic mounting in one plane with coil back wall, not two corners.