Plochý Kábel pre Xiao Mi 6 štart Konektor Flex Páska Flexibilné Plochý Kábel doprava Zadarmo

z79398
Skladom
€4.21

Flexibilné plochý kábel elektrický kábel, ktorý je rovný a pružný, veľmi tenký plochý kábel sa často nachádzajú vo vysokej hustoty elektronické aplikácie, ako sú mobilné telefóny a smartphony . Kábel sa zvyčajne skladá z bytu a flexibilné plastové fólie base, s viacerými kovových vodičoch pripojených na jeden povrch.

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nie sme uarantee dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1month zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12 mesiacov zadarmo údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: kefa rack, monitor xiomi 144hz, flexibilný displej, acer 144hz monitor, 12864 i2c lcd, ili9486 tft lcd, 1 palcový lcd displej, xiami 144hz monitor 1ms, flexibilný led panel, qhd 144hz monitor.

Špecifikácia

 • Typ Produktu: LCD Tablet
 • miesto pôvodu: ShenZhen,Čína (Pevninská Časť))
 • Číslo Modelu: MX6
 • Prepravné Náklady: Doprava Zadarmo
 • Výrobnú cenu: Kontaktujte Nás Pre výrobnú Cenu(Min. Objednávka Je 10 ks)
 • Kompatibilné Značky: Univerzálny
 • Typ Obrazovky: Kapacitný Displej
 • QC: Test Po Jednej Pred Odoslaním
 • Veľkosť Displeja: <7 Palec
 • Dodacia Lehota: Zvyčajne 3-5 dní
 • Názov Značky: skylarpu