100ks 5R Tradičný make-up Obočia, Ihly Sterilizované Permanentného make-upu Ihly Ihla Na Tetovanie Permanentného make-upu Obočia

z15155
Skladom
€3.77 €5.38

100ks 5R Tradičný make-up Obočia, Ihly Sterilizované Permanentného make-upu Ihly Ihla Na Tetovanie Permanentného make-upu Obočia

Špecifikácie 100% Zbrusu Nový Štyri model : Na Pery, Lip liner, Očné linky a telo tetovanie design. Materiál: 316 lekárske nehrdzavejúcej ocele s pre-sterilizované etylénoxidu plyn, šedá plastová škrupina; položky sú vysoko kvalitné, ihly, tattoo umelci Profesionálne stretnutie požiadavky; Vyplňte farby je tak jednoduché, ako je použitie na hornej triedy oboch ihly ponorením beží stroj v malej farebné banku alebo plnenie farbu v top otvorenie kazety; Čo je viac, jednorazový materiál sa rýchlo zmenili a umožňuje perfektné, jednoduché a hygienické práce; Individuálne balenie.

Obchodnej Spolupráce Drop shipping a veľkoobchod obe sú vítané. Minimálne objednávacie množstvo je jeden kus. Objednávka viac, viac zľavu. Pre drop shipping, budeme posielať položky do vášho zákazníka priamo a neopustím všetky naše informácie. Pre veľkoobchod, poskytneme vám zľavu alebo budeme ponúkať expresná doprava zadarmo. ODM a OEM sú podporované. Ste vítaní, aby prediskutovali ďalšie obchodnej spolupráce s nami. Farebný Rozdiel Snažíme sa farba displeja tak presné, ako je to možné, ale vzhľadom na osvetlenie, rôzne displej, osobné pochopenie farby a iné dôvody, farba skutočné položky môžu byť mierne líšiť od obrázok na webovej stránke. Nájdete farba skutočné položky ako konečnú farbu. Farebný rozdiel nepatrí medzi problémy s kvalitou. Doprava Príprava Čas: 3-7 pracovných dní. Zvážte dopravy, rýchlosti a vzdialenú adresu, môžeme použiť iný spôsob dopravy, miesto dopravy spôsob vo vašej objednávke. V dôsledku rôznych colnej politiky z rôznych krajín, môže byť dovozných ciel, daní a iných colných súvisiacich poplatkov, ktoré by mali byť zaplatená kupujúcim. Kupujúci znáša všetky zodpovednosť za všetkých dodatočných poplatkov, ktoré vznikli (ak nejaké sú). Vrátenie a Výmena Podporujeme žiadny dôvod vrátenie a výmena politiky. Položka musí byť vrátený do 7 dní po obdržaní. Prosím, uistite sa, že položka v dobrom stave, nepoškodený, nepoužitý a v pôvodnom obale. Kupujúci zaplatiť za návrat poštovné poplatky. Spätná väzba Ak ste spokojní, prosím zanechať 5 hviezdičiek spätnú väzbu, sme ocenia. Ak nie ste spokojní, prosím neváhajte a kontaktujte nás pred opustí spätnú väzbu, alebo otvorenej. Budeme sa snažiť vyriešiť všetky problémy za vás. Komunikácia je vždy najlepší spôsob, ako vyriešiť problém.

Štítky: adaptér dc 5525 usb, adaptér dhmi usb tv, adaptér vŕtať m14x2, adaptér dewalt nivd, adaptér prachu makita, adaptér dc 19v 3 43, adaptér din audi a6, adaptér presuňte x vape, adaptér dvd mazda 3.

Špecifikácia

  • Číslo Modelu: 5R
  • Druh: Tetovanie Ihly