Doprava zadarmo Čierny Lebkový Dizajn Tetovanie peši Pedál Nehrdzavejúcej Ocele Tetovanie Nožný Pedál Pre Tetovanie Napájanie TFS19-BK#

z32905
Skladom
€5.45 €5.74

Tetovanie Lebky Nohy Pedál Prepínač Dodanie

Model: TFS19-BK(Čierna)

Voliteľné Farby: Čierna, Modrá, Červená, Žltá

Normálne vypnúť a tlačí sa stal na

Nie, on-off každé stlačenie zmeniť stav

Transparentné Drôtu & Chrome Zátka So Závitom

Telefón jack Koniec

Pedál Rozmery: Cca 9.9×6.2×0.9 cm

Napájací Kábel Dĺžka: Cca 150 cm

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3 pracovných dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Mohli by sme nemali záruku, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky do 7 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Farba Nezhody:

Rozdiely vo farbe, môže byť spôsobené tým nejaké iné dôvody, ako je napríklad farba odraz v monitor, osvetlenie, pozadie, atď. Avšak, ak si myslíte, že položky prijaté v nesprávnej farby, prosím kontaktujte nás a zistite, či sa vrátiť, alebo vrátenie peňazí je možné.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je veľmi dôležitá . Prosím, nechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi položky a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi položky alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytne vám s najlepšími customser služby.

Štítky: dočasné tetovanie vlk, footswitch, tetovanie lebky, naomi pedál, nožný pedál prepínač, peši, footpeg harley, tetovanie lebky, pedál prepínač, tlačidlo pedál.

Špecifikácia

  • Dodávateľ: Bodyart-Mart
  • Komoditné Certifikácie Kvality: 3C
  • Druh: Tetovanie Napájanie
  • Názov: Tetovanie nohy pedál
  • Číslo Modelu: TFS19-BK