2020 NOVÝ WiFi RF433 Smart Touch Prepínač 2/3 Spôsobom Inteligentného Života/Tuya App Riadenie,Alexa Domovská stránka Google Voice Control 1/2/3 Gang EÚ

z137101
Skladom
€10.23 €18.28

WiFi Stenu Touch Smart Light Switch RF Bezdrôtový Inteligentný Život/Tuya Muilti-Control Association App Relé Stav a Podsvietenie VYPNITE Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa,Domovská stránka Google 1/2/3 Gang

Podľa Moes

2020 Nový Príchod Inovovaný s Viac Prispôsobené Body: Update1:Multi-ovládanie v oveľa jednoduchší spôsob, ako

Update2:Nový režim párovania s WiFi+Bluetooth

Update3:Podsvietenia ZAPNUTIE/VYPNUTIE voliteľný

Update4:Relé stav nastaviteľné keď power off

Poskytujú oveľa viac pohodlia a aktualizácie pre váš smart životný štýl s cenou nezmenené tak, ako predtým.

Vlastnosti Produktu:

1.Nový nápad na 2/3 Cesta okruhu (dva prepínače ovládať jeden svetla), ktoré sa vysvetľuje ako multi-control association tejto prepnúť na iné WiFi smart prepínače v App;kapacitný dotykový ovládanie, zapnúť/vypnúť svetlo s jeden dotyk a odolnosť proti poškriabaniu skla panel dáva najlepšie pozrieť sa na spojenie s akoukoľvek steny dizajn.(Poznámka:môžete multi-control priradiť tejto prepnúť na viacerých rôznych prepínačov,ale niekoľko gangy na jeden prepínač nie je k dispozícii,iba jeden gang na jeden spínač, môže byť spojené aj pre multi-control.)

2.Líšia v funkcií, od tradičných bežných switch,smart switch je schopný ovládať rôzne spôsoby, ako sám najlepšie hodnoty ako App ovládaním,dotykové ovládanie,hlasové ovládanie a vstavané RF433 frekvencia umožňuje iného ovládanie prostredníctvom RF diaľkové ovládanie spínač s kódovanie 1527 bez zasahovania;dosiahnuť multi-control, a to prostredníctvom pridruženia na ďalšie inteligentné spínače.(Poznámka:433 RF Diaľkové nie je zahrnuté v balíku,prosím zakúpiť zvlášť.)

3.Vložte nové funkcie do inovované Inteligentný Život Tuya Aplikácie, ako je ZAPNUTIE/VYPNUTIE relé stav ako zapamätať si naposledy stav, keď vypnite a podsvietenie nastavenie prepínača.Kompatibilný so Alexa a domovská stránka Google umožňuje voľný ovládanie hlasom ;diaľku ovládať zariadenia na svojho inteligentného telefónu cez Inteligentný Život/Tuya App, nech ste kdekoľvek.

4.Mať plnú kontrolu nad pripojené spotrebiče s časovače, časové plány a časovač (1/5/30 minút, 1 hodina, atď.) s aplikáciou; zdieľať ovládanie s rodinou a priateľmi pre väčšie pohodlie

5.Neutrálny vodič je potrebné vo vašej prepínač políčok, aby sa správne fungovať, len podporuje 2.4 G siete;oveľa jednoduchšie režim párovania pre pridanie zariadenia s WiFi a Bluetooth pripojený;zahŕňa plnú 2-ročná záruka a 60-dňová záruka vrátenia peňazí pre úplnú spokojnosť.

Parameter:

Pracovné napätie:AC100-250V,50/60Hz

Aktuálne typ:Celková 10A

Menovité zaťaženie:2200W/1Gang

Bezdrôtové druh:Wi-Fi pripojenie 2,4 GHz

Spotreba energie:Menej ako alebo sa rovná 0,5 W

Pracovná teplota:0 Celzia~40 stupňoch Celzia

Podporný systém:Android\iOS

RF Frekvencia: 433MHz

RF Štandard Kód: 1527

Štítky: prepínač tuya, smart home, prepnite položku wifi, prispôsobiť wifi, wifi zástrčku snímač teploty, kulisu pre birthday party, dvere tuya smart, bluetooth audio spínača, homekit prepínač, prípade nintendo prepínač.

Špecifikácia

 • RF frekvencia: 433mhz
 • Systém Podpory: Android\iOS
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Prúd Typ: Celková 10A
 • Je To Inteligentné Zariadenie: Áno
 • Názov Značky: MOES
 • Menovitý Zaťažovací: 2200W/1Gang
 • Certifikácia: ce
 • Materiál: Plastové
 • Spotreba energie: Menšia alebo rovná 0,5 w
 • RF Štandard Kód: 1527
 • Bezdrôtové Typ: Wi-Fi Pripojenie 2,4 GHz
 • pracovná teplota: 0 C~40 Stupňoch Celzia
 • Prepnúť Typ: Diaľkové Ovládanie
 • Pracovné Napätie: AC100-250V,50/60Hz

Lolademoan
2020-09-08
5/5
Polecam zgodne z opisem.
Chief Shin
2021-01-03
5/5
Excellent WiFi switch, works flawlessly. The quality is quite good, the aspect even better. The configuration in app SmartLife is simple and fast, without reading the instruction book. Super fast from Spain. Integration with Amazon Alexa perfect also works in Google Assistant am completion satisfied. Now only lack evaluate durability switch, but that only time will show.
Lubimova8885
2020-12-06
5/5
Works very well for now, sonoff devices do not say 1 year in general. Have in time