SRAM Force AXS Kľukou Kuky - DUB - 165mm - 48/35T, na Cestných bicyklov

z150976
Skladom
€252.68 €265.97

Popis SRAM Force Kuky 12-rýchlosť - DUB - 48/35T

Symbolický obraz: Na ilustračné účely výrobku je uvedené v inej farbe alebo variácie. Jazdci má väčší rozsah a bližšie krokov medzi náradím - že je hybnou dizajn princíp SRAM Force® karbónové kľuky.

Ponúka menšie prevodníky s konzistentné 13-zub rozdiel medzi veľkosťou varianty, prináša hladké, presné a spoľahlivé radenie aj pre moderné rider. Táto inovácia sa nazýva X-Rozsah a zvyšuje kadenciu a účinnosť, zatiaľ čo tiež prináša zmeny, ktoré sú ostré, čisté a rýchle - vždy nájsť sweet spot.

SRAM Force karbónové kľuky je využitie jednosmerný uhlíka v nahodiť ruky uzavreté kované zliatinové spider. Ako vždy pre bezproblémové, bezchybný výkon a Zatáčanie kompatibility, pár tento kľukou s X-Rozsah direct mount prevodníky. Ako aktuálne SRAM MTB kluky, SRAM Force crank je tiež vybavený univerzálnym DUB (Trvalé Unified stredová) crank vreteno, ktoré môžu byť univerzálne použité vo všetkých bežných stredová škrupiny, tiež zvyšuje tuhosť. Ložisko hrať sa bude v dobrom stave s nastavovacím krúžkom. Funkcie: 2-rýchlosť prevodníku nastavenie X-Rozsah™ prevodový technológia umožňuje väčší rozsah a plynulejšie radenie progresie (v kombinácii s ČERVENÝM 12-rýchlostná kazeta), aby ste vždy v správny prevod vylepšené predné radenie výkon pre rýchle a presné predné smeny jedinečný Direct Mount prevodníku dizajn (nie SRAM MTB DM kompatibilné), výsledky v ľahšiu váhu, tvrdšie, odolnejšie kuky DUB™ stredová dodáva odolnosť, jednoduchosť a široká kompatibilita Powermeter rozšíriteľné direct mount dizajn Technológie Zatáčanie prednej prehadzovačky klietky otáča udržiavať v súlade uhlové vzťahy s reťazca. Smerové technológia eliminuje potrebu shifter orezania. Ako výsledok, posuny cítiť viac priame, presnejšie, a v kombinácii s novým Červená kľuky a prevodníky, prináša bezkonkurenčný výkon výhodu v prednej radenie. X-Rozsah™ Cestné bicykle sú rýchlejšie a schopnejší, než kedykoľvek predtým, a jazdci sa rozširujú, čo je možné s drop bar bicykle. X-Rozsah™ je príprava na dnešnej ceste na koni. SRAM má úplne re-predstaviť cestnej ozubenia pre širší sortiment, viac užitočné a plynulejšie radenie priebeh, ako aj múdrejší shift nastavenia-povolená AXS™. S X-Rozsah™, ste vždy v správnu výstroj. DUB™ DUB™ technológia ponúka lepšiu inžinierstva stredová a nový vretena dizajn. Spolu tieto umožňujú viac jednotný prístup k stredová obutie, lepšie utesnenie proti kontaminácii a dopredu a dozadu kompatibility. Teraz si každý môže využívať nové opatrenie trvanlivosť.

Vezmite prosím na vedomie: A spodný držiak nie je súčasťou dodávky a musí byť zakúpená samostatne.

Skutočnosť, List SRAM Force Kuky 12-rýchlosť - DUB - 48/35T Názov Produktu: SRAM Force Kuky 12-rýchlosť - DUB - 48/35T Výrobca: SRAM Kód Položky: SRA413496 Rok: 2019 Výrobca kód položky: 1 65mm Materiál: ramien: uhlík

spider: hliník

reťaz krúžky: hliník Hmotnosť: cca. 718 gram Zahrnuté v dodávke: Kľuky s dph. prevodníky bez stredová poháre Chainwheel, počet zubov: 48/35T, Montáž na prehadzovačka: 12-rýchlosť Typu reťaze: SRAM Force 12-rýchlosť Nápravy profil: SRAM DUB Skrutka Kružnice v mm: 107mm, 5 ramena Výrobca stránku:

O prepravu a dane

Doprava je rozdelený do e-commerce pozemkov a komerčných express

E-commerce malé balíky môžu iba prepravu tovaru do 2 kg

Napríklad: Zuzkakuchar.sk Štandardná Doprava / Čína Príspevok Registrované Air Mail / e-Paketové / Singapur Post sú všetky e-commerce balíkov.

95% e-commerce balíky sú duty-free prepravu.

Obchodné express môžete dopravy viac ako 2 kg, tovaru, času je veľmi rýchly

Napríklad: Zuzkakuchar.sk Štandardná Doprava / DHL / UPS / FedEx sú všetky komerčné express.

Obchodné express je 100% formálne colné vyhlásenie, všetky potrebné platiť clá, tarify sú hradí kupujúci.

Ak si vyberiete obchodné expresného doručenia, vám vystavíme s nízkou hodnotou, ktorú vám bude za vás, faktúry budú zverejnené na poli, a budeme sa snažiť v našich silách, aby sa budete platiť menej ciel.

Štítky: kuky hollowtech 2, 165mm kuky, kuky mtb, kuky, karbónové kľuky, kľuky sram, hlavná cesta, cesta jedného kuky, sada sram xx1, 165mm.

Špecifikácia

  • Crank, Dĺžka: 165mm
  • Číslo Modelu: sram force
  • Názov Značky: SRAM
  • Materiál: Karbónové
  • Použitie: Cestné Bicykle
  • Kategória: Oblek
  • Chainwheel Zuby: Iné

Elsiewestra
2020-10-30
5/5
Thymus very good