P1-GYRO 3-nápravové Letu Regulátora Stabilizátor Systém Gyro Su27 Na Lietajúce Krídlo Pevné RC Lietadlo Drone Náhradných Dielov

z13809
Skladom
€6.54 €7.19

P1-GYRO, Zavedenie nového Výrobku:

Objem: 26 *39 MM

váha: cca 6 g.

Pracovné napätie: 3.5-6V

P1-GYRO, zavedenie nového výrobku na základe A3 tri osi stabilizácia letu spínača ovládanie režimu a tri osi zámok (AVCS režim) sú pridané. Tento režim využíva uhol vektorov, ovládať algoritmus offset uhol lietadla okolo troch pohybových osiach. Real-time detekcia a korekcia, tak že lietadlo má schopnosť a trend vždy udržiavať postoj poslednú chvíľu, tak to sa nazýva zamykanie, uzamknutie v porovnaní s riadnym stabilizácie, zamykanie režime môžete nielen výrazne zlepšiť stabilitu letu, a dokonca aj v bezpilotné V prípade manipulácie (out of control), je možné dosiahnuť vysokú úroveň operácie ako autonómne žeriavy a bočné lietania. P1-GYRO, zavedenie nového výrobku pridáva prepnúť kanál pre prepínanie režimov počas letu. Môžete použiť 3-segmentové prepínanie medzi tromi režimami normal stabilizácia, tri osi zamykanie (AVCS) a gyroskop off. Prepínač a zažiť úplne iný let zábavu.

P1-GYRO, zavedenie nového výrobku na kontrolu Letu nemá žiadny limit na veľkosť lietadla elektrické olej-powered aircraft rozpätie krídel, univerzálny letu regulátora. Let line radiče zlepšiť letu lietadla výkon a ovládateľnosť lietadla. V rovnakom čase, môže kompenzovať rôzne vonkajšie faktory, ktoré ovplyvňujú stav lietadla. Napríklad v lietadle, ktoré je ľahko kút, alebo lietadla, ktoré nie je určené na dobre lietať. Tam sú tiež vetra a prúdenia vzduchu, atď., a riadenia letu môže automaticky kompenzovať tieto negatívne faktory. Troch osiach s vysokou presnosťou gyro na kontrolu letu môžete rýchlo a citlivo kompenzovať kormidlo povrchu proti nestabilná prúdenie vzduchu, takže lietadlo stabilnejší a rovno v lete, a nie nárazom v určitej miery vietor. Ale v rovnakom čase na kontrolu letu nebude a vyrovnáte riadenie lietadla, ale zvýši váš zmysel pre ovládanie lietadla. Lietanie ovládanie je možné, aby ste sa cítili pocit z lietania, malý elektrický hoblík a veľké lietadlo!

Prosím, použite pokyny pre inštaláciu a uvedenie do prevádzky po prvý raz.

Citlivé ladenie sa odporúča, aby sa minimalizovalo pocit z prvého letu. Stlačte rozmedzí 5 minút každý čas, aby sa letové skúšky úpravu. Továrenské nastavenie riadenia letu rada je 50%. Prosím nezabudnite nastaviť pôvodné ako štandard. Pozrite sa do lietadla a moc konfiguračné nastavenie vhodné citlivosť.

Štítky: su27, 2 rýchlostná prevodovka, rám drone veľké, gyroscop, th9x, feelworld fw450 monitor, dispečer letovej, anjel krídla, fpv rám, rc vysielač, prijímač gyro, rc.

Špecifikácia

  • Diaľkové Ovládanie Periférne Zariadenia/Zariadení: Diaľkové Ovládanie
  • Pre Typ Vozidla: Vrtuľníky
  • Nástroj Dodávky: Montáž Category
  • RC Diely a Accs: Prijímače
  • Štyri-Pohon kolesa Atribúty: Montáž
  • Názov Značky: jmt
  • Materiál: Kompozitný Materiál
  • Upgrade Diely/Príslušenstvo: Rám

Karahan 28
2020-09-01
5/5
not tested yet but looks ok