100mm priemer prírodné ružové ruže crystal ball liečba vetra, vody loptu veľkoobchod + pre dodanie zdarma

z161946
Skladom
€55.56

· Produkty v detaile(产品详细)

(产品名称)

rose krištáľová Guľa

(粉水晶球 )

Produkt

(产品材质)

Prírodný kryštál ruže

(天然粉水晶)

úroveň kvality,

(质量级别)

AAA+

hmotnosť (重量)

O 1400g

(直径)

Asi 100 mm

(产地)

Čína (中国)

. (制作工艺)

(产品用途)

1. viac božská divined s crystal ball.domáce dekorácie loptu. Svadobné fotografie príslušenstvo loptu. Stôl dekorácie loptu.

2. Zmena magnetického poľa, relax náladu, prilákať bohatstvo.

Spôsob dopravy-- --doprava Zadarmo

1.Vitajte na nákup našich produktov, po prijatí tovaru uspokojivé prosím zanechať dobrý hodnotenia k nám, ak nie ste spokojní, prosím, kontaktujte nás, budeme podľa stavu výrobku, plné alebo čiastočné vrátenie peňazí,

2.Všetky produkty v našom internetovom obchode sú zaznamenané v prirodzeného svetla. Uistite sa, že výrobok je intuitívne a pravdivé.

3. Ak chcete prispôsobiť produkt, prosím kontaktujte nás a poskytnite nám s produktom obrázky vypracovať vašich požiadaviek a špecifikácií. Budeme sa snažiť v našich silách, aby vyhovoval vašim požiadavkám.

4.Ak chcete veľkoobchod veľké množstvo výrobkov, alebo prispôsobiť veľké množstvo výrobkov, kontaktujte nás a dohodnúť sa na cene. My vám poskytne kvalitné a lacné produkty pre splnenie vašich požiadaviek.

Štítky: loptu dieťa, oblasti stojan, crystal ball sklo veštenie, myš ružová bezdrôtová, dekor feng shui, banpresto krištáľové gule, handričkou ružová, kolo cristal loptu, punk štýl, hmla ružová voda.

Špecifikácia

  • Materiál: Crystal

Alex Romanov1984
2021-02-09
5/5
I love this pink quartz ball! It is absolutely beautiful. Customs did open the package to check it, but that was expected with such a large stone. I recommend this seller.
Montovio 9
2020-09-29
5/5
Very well packed, arrived in 18 days in Chile, thank you very much!