NARODIL sa DOSŤ 3D mačka magnetické laky na Nechty Nastaviť 6ml Čierny Základ Magnetické Stick Chameleon Lak Magnet Nail Art laku Auta

z100282
Skladom
€7.35 €12.24

FUNKCIE A ŠPECIFIKÁCIE:

Špecifikácia: Značka: NARODIL sa DOSŤ Množstvo: 1 Fľaša Kapacita: Cca. 6ml Farba: Ako na obrázku Obsah balenia: 1 Fľaša 6ml NARODIL CELKOM Chameleon 3D Magnetické laky na Nechty (Magnetická Doska NIE je v cene!) Funkcia: 100% zbrusu nový klinec farbu vzorky obrázok s : 1 vrstva základný náter+ 1 vrstva 3D Magnetické laky na Nechty (s Magnetické Dosky)+ vrchný náter. Profesionálne vysoko kvalitný lak na nechty zložiek, ktoré dávajú lesklý a dlhotrvajúci nechty farbu. Prichádza s kief nail art rýchle a jednoduché pre každého. Umožní vytvoriť krásne nechty vzory v krátkom čase. Pokyny: 1.Pripravte si nechty základným náterom, a počkať ho v suchu. 2.Použiť čiernu farbu srsti, počkajte, to suché, potom 2. kabát,počkať ho v suchu.(Tmavšie base môže pomôcť lepšie chameleon efekt) 3.Použiť 3D magnetické laky na nechty. 4.Magnet stick blízkosti nechty okamžite najmenej 30-tych rokov . Bližšie vzdialenosť, tým viac je zrejmý účinok. Ale držať sa stranou od poľskej. Efekt je rozhodol o súlade magnet stick a smer, ktorým ste si to. 5.Uplatňujú sa NARODIL CELKOM stierka, a magnet stick blízkosti nechty opäť najmenej 30-tych rokov.

Štítky: ťava na nechty, glitter, gél poľský súbor, auto poľský, taška chanel, predaj gramofónové nechty, dh nechty, Mačacie Oko, gel polish cukru ur, moyra nail art, mince leštenie.

Špecifikácia

  • Položka Druh: lak na nechty
  • NET WT: 6ml
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Zložka: Butyl Acetát
  • Číslo Modelu: AXP42398
  • Názov Značky: Narodil Celkom
  • Množstvo: 1 Fľaša
  • Počet Kusov: Combo

Axflterpressure 82
2020-09-18
5/5
Delivery to St. Petersburg for a little more than a month.
Avrixl991
2021-01-18
5/5
Thank the seller and delivery service. Everything is fine, the packing is wonderful. Recommend.
Redeyedfugitive
2020-08-19
5/5
заказывала 20 позиций. все хорошо упаковано. ни чего не протекло. трек отслеживался. приехало в течении месяца. спасибо.