Teensy3.2 a 2756 ndustries Teensy hlavičke, modul Teensy 3.2 + hlavičky

z20094
Skladom
€28.46

je potrebné v zázname pre tento produkt,prosím zanechať odkaz,pošleme vám e-mail. Ak potrebujete dobrú komunikáciu a rýchle dodanie,skúste nás -

inštrukcie

Teensy 3.2 je malý, chlieb doska typ rozvoj rady navrhol Pavol Stoffregen a PJRC. 3.2 priniesol Teensy low-cost 32-bit ARM architektúry (M4 platformu, amatérske, študentov a inžinierov, použití IDE (Teensyduino) adaptácia, alebo priamo v C jazyku programovanie. 3.2 je upgrade Teensy 3.1!Teensy 3.2 je jednoduché a ľahko nahradiť aktualizovaný 3.1, môžete spustiť všetky náčrt, konštrukcia je 3.1.

Tento kompletný založené na najnovšiu verziu USB microcontroller development system teraz pridáva silnejšie 3.3 V, regulátor napätia, a prijať široký rozsah vstupného napätia. Rada má rovnakú veľkosť, tvar a kolíky a všetky štít je plne kompatibilný s, a pripojené Teensy 3.1 dosky, plus Teensy flash dve 3.0.

Poďme začať!

Vezmite prosím na vedomie: Teensy 3 a 2 je oficiálne značky. Hoci Teensyduino IDE bol upravený tak, projektu, aby sa veľa jednoduchých a Teensy, stále existuje veľa knižníc a štíty, a bude pracovať s týmto zariadením nefunguje!Ak ste nový micro radič, odporúčame používať klasické UNO, pretože všetky projekty, stupňa a knižnica bude s ním pracovať.

Po hlavičke súboru byť inštalované môžu byť zmontované 0,6 "široké zásuvky

Technické parametre:

32-bit ARM architektúry (M4 72 MHZ CPU (rozšírenie) M4 = DSP čip tu (stránky s upozornením funkcie 1227), ako aj karta bezpečnostných údajov a používateľská príručka freescale referenčný manuál.

256 k pamäť flash, 64 k RAM, 2 k bloku EEPROM

21 * high-rozlíšenie analógový vstup (13 k dispozícii, 16-bit hardvérové)

34 * digitálne I/O piny (21 simulácia zdieľanie)

12 PWM výstup

1 12 DAC output

8 / odkladu časovač intervalov, nezávislé, PWM

USB a je určené DMA prenos pamäť

MÔŽE bus

3 UART (sériové)

SPI, I2C, I2S, infračervené modulátor

Vysoko kvalitné audio rozhranie (I2S)

Hodiny reálneho času (s používateľom pridávať 32.768 crystal vibrácií a batérie)

16 všeobecné DMA kanály (nezávislý USB)

Dotykový snímač vstupu

Informácie, dokumenty a špecifikácie sú všetky v Teensy webovej stránke. Prosím, pozrite sa na podrobnejšie informácie!

- História Transakcií A Spätná Väzba

Štítky: 1 štít, teensy 2.0 s kolíkmi, teensy 40, teensy 2.0, teensy 2.0 kolíky, teensy 3, teensy 2, liu, flash pamäť spi, blue lotus čaj.

Špecifikácia

  • Číslo Modelu: XX