Ďatle Lov Chýb s Magnetom Rybárske Lekár Vták Skoro Montessori Vzdelávacie Hračky pre Deti, Drevené Hračky, Detské Darček

z42599
Skladom
€3.53 €4.64

Odrážky:

1、Magnetické Hračky: Magnetické ďateľ krmivo hry, hračky, umožňujúce deťom pomôcť krmivo ďatľa deti. Batoľa hier, hračiek, vzdelávacie magnetické hračky, reč terapia hračky, Montessori hračky, drevené hračky, hračky pre deti vo veku 2-4, a zručnosť v prstoch pre 2-3-4 rokov. Zábava hlad ďatľa hra. Prekvapenie darčeky pre deti.

2、High-kvalitný Materiál: Vyrobené z ekologicky šetrné farby a masívneho dreva, bezpečné a odolné. Bezpečnosť. Vhodné pre deti vo veku 2-4. Ideálne darčeky pre deti predškolského veku. Užite si hodiny učenie zábavné.

3、Oko-lov Farby: Svetlé a oko-lov farby, prináša veľa zábavy pre deti v ranom štádiu. V rovnakom čase, magnetické batoľa hry sú určené na stimulovanie kognitívnych vývoj detí vo veku 2-4 roky. Cez kŕmenie ďatľa aktivít, podporovať detí poznávanie a emócie, a pomôcť deťom vyrásť na ich inteligenciu.

4、Dobré Motorické Zručnosti: - Dobré motorické schopnosti, zmysly a kŕmenie hry. Kultivuje detí ruka-oko koordinácie a jemnej motoriky. Ideálny predškolského hračka pre malé deti. Tieto magnetické hračky môžu byť použité ako vzdelávacie hry, ktoré pomáhajú kultivovať detí zručnosť v prstoch, farby uznanie a koordinácie oko.

5、Bezpečný Dizajn: môžete získať vynikajúce športové zručnosti hračky pre 2-ročné deti z tejto sady hračiek. Toto jemné motorické zručnosti hračky pre malé deti je vyrobený z vysoko-kvalitného dreva, neobsahuje BPA, č charakteristický zápach, rodičia sú viac na jednoduchosť, a zabezpečiť, aby žiadne dieťa môže používať bezpečne. Okrem toho, veľkosť červ bol bezpečnosť testované, aby sa zabránilo deti od dusivého, bezpečné pre 2-roční chlapci a dievčatá počas hrania.

Špecifikácia: Materiál: drevo

Veľkosť(cca.):

Pilot výška: 19*8.5*11 cm/7.48*3.35*4.33 v

Caterpillar: 6*1,5 cm/2.36*0.59 v

Balenie Zoznam:

1 x Ďatľa Raného Vzdelávania Hračka

Štítky: eva strane, montessori, montessori vzdelávacích drevené hračky pre deti, magnet kovové rybolov, vývojové náučné hračky, rainbow drevené, ďateľ centrum, veľké montessori vzdelávacích drevené hračky, pekné baby darček, chladnička magnet tvorivé psa.

Špecifikácia

  • Vekové Rozpätie: 5-7 Rokov
  • Tému: Zvieratá & Príroda
  • Číslo Modelu: Ďatle Lov Chýb Hračka;Montessori Hračky vzdelávacie hračky;dary
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Upozornenie: No