USB C Typ C PD na 4.0 X 1.7 mm Prenosný Nabíjací Kábel Kábel Dc Napájací Adaptér Zapojte Konektor pre Xiao RedmiBook 14 Lenovo

z185190
Skladom
€6.27 €10.12

USB C Typ C PD na 4.0 X 1.7 mm Prenosný Nabíjací Kábel Kábel Dc Napájací Adaptér Zapojte Konektor pre Xiao RedmiBook 14 pre Lenovo ideapad 320 100 110

Funkcia:

Určené pre nabíjanie vášho zariadenia pre Notebooky s USB C PD nabíjačky. (★POZNÁMKA: Plnenie rýchlosti sa budú líšiť v závislosti od vášho prístroja a sieťovej nabíjačky, odporúčame vám použiť USB-C PD Nabíjačky) Plnenie príkon: 90W alebo vyšší. Notebook Dc Zástrčky USB C kábel, ideálny pre nabíjanie svojho zariadenia s výkonom banky alebo USB C sieťovej nabíjačky. Rozlúčiť kúpiť extra adaptér (★Iba na Nabíjanie, nie Synchronizáciu dát.) Odolný notebook konektor na USB C Kábel s reverzibilné USB-C konektor. 1.5 meter je dostatočne dlhý na pripojenie zariadenia, keď ste ešte plnenie v spálni, kancelárii alebo kdekoľvek budete chcieť.

Špecifikácie:

Farba: Čierna,Biela

Dĺžka: 1.5 meter

Použiteľné modely: Pre Notebook Adaptér Nabíjačky

Notebook Vstup Podporované: 18-20V 90W MAX

Tipy: je To konektor adaptéra converter kábel cez USB Typu C notebooky.budete potrebovať jeden USB-C Adaptér alebo napájanie banky, aby ho podporil. Ale USB napájací adaptér alebo napájanie banka by mala dostatok energie (príkon) na nabitie notebooku.

Prosím, uistite sa, že Váš USB Typu C Adaptéra príkon (voltov a Ampér) nie je nižší ako váš notebook vstup (môžete si to overiť na spodnej strane Notebooku). Napríklad, váš notebook vstup je 19.5 V 3.33 A 65w,potom váš USB napájací adaptér by nemali byť nižšie ako 65w,inak to nefunguje. Niektorí zákazníci sa často používajú svoje usb c telefón adaptér na nabíjanie prenosného počítača,veľmi malý príkon,samozrejme, že to nefunguje. Prosím, láskavo upozorňujeme, že nie všetky USB Typu C Adaptér môžete sa hodí pre váš notebook.

Zoznam Balíkov:

1 x Nabíjací Kábel pre Notebook Adaptér Nabíjačky

Štítky: kúpiť lenovo thinkcentre, e595, redmibook, 8 mm dc napájací konektor, 30 dc konektor, c typ usb, dc pd, adaptér lenovo typ c, telefón lenovo, , notebook xiao.

Špecifikácia

  • Dĺžka Kábla: 1.5 meter
  • Kompatibilné s: pre Xiao RedmiBook 14
  • Názov Značky: Geris Moc
  • Druh: Kábel Kábel Adaptéra
  • Číslo Modelu: USB C 4.0*1.7 mm pre Prenosný Nabíjací Kábel
  • Kábel: USB C 4.0*1.7 mm
  • Produkty Stav: Skladom
  • farba: čierna

Ramiras 37
2020-10-13
5/5
charging is doing well.
Filthy Mic Nasty
2021-01-14
5/5
Fast shipping thank you Good use and etc. Recommend