PLYN LINKA ROZDEĽOVAČ 4 VÝSTUP / 4 SPÔSOB ARMATÚRY S spätných VENTILOV (5/16inch, 8mm Barb) NÁS štandardom

z26542
Skladom
€11.31

VITAJTE NA MIESTE, ABY V NAŠEJ NOVEJ PREDAJNI, ĎAKUJEM

KL02677 USA štandard (5/16inch, 8mm Barb)

Tieto plynové potrubia sú určené na 100psi a zahŕňajú guľové kohúty, že skrutku do lisovanie hliníka s 1/4 palce vlákna.

Toto je jednoduchý a pohodlný spôsob, ako rozdeliť jeden plynovodu do viacerých plyn linky.

POZNÁMKA: Tento výrobok nie je vhodný na pivo alebo iné nápoje. Je to plyn len.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zásielky

Uistite sa prosím, že vášho lodné informácie sú 100% správne pred odoslaním vašej objednávky.

Raz, aby bolo uvedené,brewmaster nie je možné zmeniť/pridať do objednávky, alebo zmeniť informácie o zásielke.

Akékoľvek takéto zmeny sa padajú na zákazníka kontaktovať prepravných služieb a pokus presmerovanie.

Pre väčšie položky, my odporúčame používať obchodné adresy ako je vaša primárna doprava výber. To obmedzuje osn-vstup položky, ako to bude doručený v pracovných hodín, zabezpečenie príjemcu sa môžu prihlásiť na obale.

Ak potrebujete ďalšie položky po podaní vašej objednávky, sekundárne objednávka bude musieť byť umiestnené s dodatočné prepravné náklady.

Budeme loď tovaru do 5-7 pracovných dní po potvrdili v plnej výške. Ak platba nie je k dispozícii, vaša objednávka bude automaticky zatvorí.

Kupujúci by mal byť zodpovedný za akékoľvek dane a/alebo povinnosť účtovať o ich krajine. Tovar bude Označená ako "dar" alebo "vzorka" pre vaše jednoduché colné odbavenie a menej poplatkov. (ak chcete vyhlásiť tovar ako ostatné položky meno, alebo určiť hodnotu na zákazku, prosím, informujte nás pri vytváraní objednávky) .

Pre niektoré ťažké položky alebo položky s veľkým objemom, nie sme si istí, o presnom nákladnej poplatok, bude overiť detaily a odpoveď e-mailovú alebo ALI hneď po objednávke.

Naše prepravné možno trochu trochu drahé, ale je to bezpečné pre kupujúcim a predávajúcim.

Návrat Politiky

1.Položky sú v resalable, unworn & pôvodnom stave so všetkými knihy, krabice a manuál.

2.Žiadne známky manipulácie, boli ukázal, že na balík, box, produkty.

3.Položky si nikdy použitý, alebo poškodený.

Ak všetky vyššie uvedené podmienky sú splnené, nám, prosím, zašlite prihlášku e-mailom do 7days od dátumu, ako dostanete tovar. Náhradný bude odoslaný alebo sme sa vydať na vrátenie peňazí hneď, ako je to možné. Nákladná pre nahradenie alebo vrátené položky by mali byť na účte kupujúceho.

Služby Zákazníkom

Všetky tovar bude Dvakrát testované pred odoslaním. Staráme sa o našich vážených zákazníkov, a bude vždy sa snažím pomôcť. Ak budete mať akýkoľvek problém, ihneď nás prosím kontaktujte. Pomôžeme vám v žiadnom prípade možné a cieľom je odpovedať na všetky e-maily do 24 hodín. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy.

Spätná väzba

1.Kupujúci je skoro potvrdenie bude vysoko ocenil po prijatí položky.

2.Vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. To bude mať len 1 minútu, ale to 1 minúta má veľmi zásadný význam pre nás.

Akékoľvek ďalšie otázky, pls kontaktujte nás kedykoľvek.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Štítky: hydraulický rozdeľovač, barb hadice, co2 regulačný ventil, brewzilla, variť hrniec, slad mlyn professional, rybárskej linky splitter, skontrolujte valv, auto katalyzátora, nintendo swith.

Špecifikácia

  • Množstvo: 1
  • Bar Príslušenstvo Typ: spliter
  • Druh: Bar Príslušenstvo
  • Kovové Typ: Hliníkové Zliatiny
  • Certifikácia: CIQ
  • Číslo Modelu: KL02677
  • Názov Značky: brewmaster
  • Materiál: Kov
  • Funkcia: Eco-Priateľský