ZCUT-10 dispensador automático de fita de embalagem de alta qualidade dispensador de fita elétrica cortador de fita de embalagem

z128278
Skladom
€125.39 €167.18

Funkcie: (ZCUT - 10)

L znížiť odpad a ochrana životného prostredia

L strihanie a dal pásku na gramofón, a potom stlačte prepínacie tlačidlo

L infračervené, indukčné

L cez mobilné snímače

L zlepšiť produktivitu

L rez páska dĺžka

L môže strihanie rôznych typov lepiaca páska

L znížiť čisté a upratané,

L freestyle cievka, lepiace pásky rôzne veľkosti, ktoré môžu byť umiestnené

L cez rukoväť gombík na nastavenie dĺžky pásky a medzery

L ľahko vymeniť stierače, žiadna úprava

L pásky referenčné typy: priehľadné lepiace pásky, vysoká teplota, lepiaca páska, textúrovaný papier pásky, atď.

Parametre:

L rez páska dĺžka: 8-70 mm

L lepiaci papier pásky šírka: 3-25 mm

L pásky maximálny celkový priemer: 300 mm

L mechanické a elektrické materiál: ABS

L príkon: AC100V 50/220 v 60 hz

L hmotnosť: 2,5 kg

L veľkosť: 126 mm * 150 mm * 256 mm Väzba: je nám potešením poskytnúť vám ten najlepší zážitok z nakupovania.Náš úspech závisí od našej spokojnosti zákazníka, teda vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité shark ruky. Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dajte nám pozitívnu spätnú väzbu.Akonáhle necháte pozitívnu spätnú väzbu, náš systém vám pozitívnu spätnú väzbu, že deň. Ak máte nejaké negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu, prosím, kontaktujte nás.Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy. Užite si nakupovanie!!! Zásielka bude vykonaná v priebehu 3-4 dní.Niekedy veľké objednávky trvať dlhšie.Potom poskytnúť sledovacie číslo na čas.Ja som si dal menšiu hodnotu na obale, aby to pre vás jednoduchšie prejsť cez colnicu.Ak máte nejaké špeciálne požiadavky na hodnotu balík, prosím, dajte mi vedieť.Ak umiestnite veľké množstvo poriadku, dúfam, že sa môže predĺžiť doba dodania na 2-3 dni, pretože to trvá dlhšie, pripraviť tovar ako malé množstvo. Pracovný čas: 7 až 15 pracovných dní 10-25 pracovných dní, VÝCHODNÁ Európa, Stredný Východ, Oceán, Východná Európa, Južná Amerika, Afrika, 30-40 pracovných dní Pracovný čas: 7 až 15 pracovných dní 10-25 pracovných dní, VÝCHODNÁ Európa, Stredný Východ, Oceán, Východná Európa, Južná Amerika, Afrika, 30-40 pracovných dní Po prijatí balíku, ak je poškodená, obráťte sa mi na pomoc. Nespochybňujú verejne, alebo opustiť zlé spätnú väzbu.Nový obchod môžu len ťažko znášať bolesť.Ak množstvo je malé, som sa poslať zvyšok vám hneď.Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, prosím, informujte ma v čase a ja odpoviem hneď ako to bude možné.Upozorňujeme, že ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte ma do 7 dní.Majte prosím na pamäti, že nás budete kontaktovať je prvá vec, ktorú by ste mali urobiť. · Ak sa zobrazí produktu, čas cyklu, dúfam, že sa vám môže prijať a poskytnúť primeranú spätnú väzbu na plán obdobia.Ak nechcete dostávať to, prosím, kontaktujte ma viac času doručenia, nie sporu, alebo čokoľvek iné, prosím, nezabudnite nechať spätnú väzbu v pokročilých dobré predávajúci ďakujeme!

Štítky: fréza pásky, kia cerato zrkadlo, automatické pásky, l494, vákuové laminovanie stroj pre displej telefónu na opravu, 1000 m, zmenšiť tube cutter, zcut 9, package pásky, m triangel stroj.

Špecifikácia

  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: ZCUT-10
  • Názov Značky: NoEnName_Null