40/50/60*300 Cm Jeden Spôsob, ako Zrkadlo Odrážajúce Okno Film Anti UV Samolepiace Solárny Film Tepla Kontroly ochrany Osobných údajov Sklom Odtieň Striebro

z24531
Skladom
€4.03 €4.38

OCHRANA SÚKROMIA - jeden spôsob, ako zrkadlo okno film poskytuje skvelé určené ochrane osobných údajov v priebehu DŇA IBA; zrkadlo-efekt je obrátil v noci, pretože interiér bude vystavená viac svetla ako exteriér. Strane s najviac svetla bude mať zrkadlo-ako vzhľad Tepelná IZOLÁCIA A ÚSPORA ENERGIE - Blokovaním 85% infračerveného žiarenia, tepla, okno ovládanie film dokáže udržať teplo v zime a udržať ju v lete, pomáha znižovať drahé náklady na energiu. Neodporúča sa pre DUAL TABLE WINDOWS POMOCOU NOVÝCH LEPIDLO - domov tónované okná film nie je lepkavý po ponorenie do vody a je inštalujú jednoduchšie než lepidlo film; po vode, je vyschnúť, viskozita je obnovená a stáva sa ešte silnejším. Nezabudnite použiť VEĽA mydlovej vody na mokrej aj lepidlo, bočné a okenné povrchu ÚČINNÁ UV ODMIETNUTIE - UV rozpúšťadlá pridané v dolnej časti okna reflexná fólia môže blokuje až 99% UV žiarenia a znižuje vyblednutiu a starnutiu interiéru nábytkom,anti-scratch vrstva na povrchu, trenie odolať, nebude slabnúť ani pľuzgiere, ľahko odstrániť, ekonomické a praktické

Iný účinok medzi cez deň a v noci Vonkajšie sklo sa zobrazí zrkadlový efekt, rovnako ako udržať vaše súkromie iba v priebehu dňa, a môžete vidieť mimo zvnútra. Keď večer vnútorné svetlo je silnejšie, potom skla mimo stratí zrkadlový efekt, ako aj mimo ľudia môžu vidieť dovnútra, takže si nakresliť odtiene, ak je to potrebné.

Jeden spôsob, ako okno film dáva okne, ktoré reflexná, zrkadlové vzhľad a tiež blokuje horúce slnečné lúče od vstupu cez okna. Odmieta asi 99% UV žiarenia, pomáha znížiť vyblednutiu na váš drahocenný nábytok alebo iné UV citlivé veci, a asi 80% celkovej slnečnej energie prichádza zo slnka. Udržiavaním izbu v pohode, mierne teploty, môžete podporiť viac ekologicky uvedomelí životného štýlu, znižuje spotrebu energie a pomôcť vytvoriť ekologickejšie svete.

Zákazník otázky a odpovede

Otázka: Takže v noci, pretože garáž je tma vnútri, s týmto odtieňom, nikto z vonkajšej strany, bude schopné vidieť vo vnútri? Odpoveď: Nie, že môžu vidieť I v noci, ale nie v deň čas. Môžete vidieť von z vašej strany buď denné alebo nočné Otázku: Čo je "riešenie aplikačných"? Žiadne prišiel s ním. Odpoveď: Non-amoniak glass cleaner je to, čo môžete použiť Otázka: čo ak sa chcete hnedá, efekt bude vo svojom vnútri a nie mimo dať vo vnútri byt moderné okno pohľad zvnútra? Odpoveď: zrkadlo stranou von , ale stále môžete vidieť, keď jeho vonku tma a svetlé vnútri Otázka: Ako pevný povrch je? Mám nápad pre použitie na obnovu moje sklo, konferenčný stolík, je na povrchu je už poškriabaný veľa. Odpoveď: nie je To tvrdý povrch, v skutočnosti, je to rolka pružný film ako na obrázku. Tiež, ak sa dostane poškriabaný, reflexné prírody sa stáva stratil na tie body a nebude vyzerať dobre v priebehu času. Je to naozaj určené pre systém windows, aby cez deň ochrany osobných údajov a odrážajú slnečné svetlo preč a ako koncepcia 2-way mirror.

Štítky: podpis okno film, zrkadlo papier, camper vinyl, sticky okno ochrana osobných údajov film, foto zrkadlá, slnečné okuliare ženy, zrkadlo lepidlo veľké, holograph vinyl, zlato mylar fólia, film okno.

Špecifikácia

  • Veľkosť: 40/50/60 x 100/200/300 cm
  • Číslo Modelu: 60 x 300 cm
  • Názov Značky: WXSHSH
  • Druh: Sklo Filmy
  • Povrchová Úprava: Znečistený
  • farba: Striebro - Strieborný
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Funkcia: Teplo Kontrola ,Anti-UV,Deň ochrany Osobných údajov,Odlesky Ovládanie,Blokuje Svetlo
  • Materiál: PVC

Antonio 2
2021-01-31
5/5
Everything corresponds to the description.
Widepride
2021-02-09
5/5
Very good.
69oksana69
2021-02-01
5/5
Good