TLAKOVÁ Panenské Vlasy Väzbe Zväzky Peruánskej Hlboké Vlny 3 Kusy 10-28 Palcov Prirodzené Farby Nespracované Ľudské Vlasy Rozšírenia

z23896
Skladom
€112.41 €167.78

1.Názov Značky: Tlaková Vlasy 2.Vlasy Útku: Stroj Dvojité Tkanie 3.Vlasy Textúra: Peruánsky Panenské Vlasy Hlboké Vlny 4.Farba Vlasov: Prírodné Farby/Prírodné Black 5.Dĺžka vlasov: 10-28 inch Skladom k Dispozícii 6.Vlasy Hmotnosť: 95-100 G/Zväzok(O 3.2-3.5 OZ/Kus) 7.Materiál: 100% Raw Panenské Vlasy Bez Chemických Spracované 8.Životnosť: Viac Ako 12 Mesiacov 9. Dodacia lehota: DHL 3-6 Pracovných Dní / Podľa DPEX/GES 5-7 Dní 10. Môže Byť Permed: Áno

-- VLASY ZDROJ --

Naše Zväzky Sú Získané Od Darcov Priamo, Každý Zväzok Je Zo 100% 1 Jedného Darcu. -- VYSOKÁ KVALITA --

Všetky Naše Vlasy Je Kutikulu Zarovnané Ľudské Vlasy Väzbe,

Tesné a Čistý, Bez Zhadzovať, Č Nezamotá a Zadarmo Chémie.

Dvojité Stroj Wefts, Môže Byť Farbivo / Bielený & Môžu Byť Narovnané / Stočený. -- VLASY TRVANIE --

Naše Vlasy Môže Trvať Dlhšie Než 1 Rok S Náležitou Starostlivosťou. Peruánsky Panenské Vlasy Je Naše Najpredávanejšie Položky.

OTÁZKA:PREČO NEMÔŽEM ZAPLATIŤ OBJEDNÁVKU ?

By ste mali vyplniť správne credict karte, keď robí platby ,nie na debetnej karte .aj o vašej kreditnej karty by mali byť prepojené s vaším Zuzkakuchar.sk účtu ,na Akékoľvek otázky ,kontaktujte nás prvý

OTÁZKA:SOM OBJEDNÁVKU ZRUŠIŤ ,ALE PREČO SOM STÁLE NEDOSTAL VRÁTENIE ?

Je potrebné 7 pracovných dní na Zuzkakuchar.sk sa vrátiť peniaze, platbu spracujeme ,aby sa pacient

OTÁZKA:VLNA, VLASY TEXTÚRA

Vlnité/kučeravé vlasy sa stanú viac voľné po u vymyte. Pretože sú prirodzené vlasy, parný proces je na vlnité/kučeravé. Ale môžete urobiť ur vlastné účesy s žehličky.

OTÁZKA:PRELIEVANIE /SPLEŤ ZADARMO

Prelievanie :Keď sa stretnete s 2-3 pramene straty nových vlasov .To nie je skutočný prelievanie, láskavo navrhnúť štetcov to so širokým zub špirála potom tesnenie útok opäť pred splátky, aby sa zabránilo uvoľňovaniu tak veľa v budúcnosti.

Spleť: Obvykle, naše vlasy nebudú spleti, pretože je 100% ľudských vlasov. Avšak, sucho, ropa a nečistoty build-up, soľ ,voda, alebo nie česanie sa denne bude viesť k spleti a zvliekanie. Prosím, postupujte podľa starostlivosť o vlasy návod a použitie dobré shampoo &conditioner na umývanie vlasov dvakrát týždenne.

OTÁZKA:PREČO SÚ KRÁTKE FÚZY NA ÚTEK?

Keď chĺpky rez od darcov ,to je zväzok dlhé vlasy a bez útku. Dĺžka vlasov je potrebné zložiť na šitie útku. To je dôvod, prečo tam sú krátke fúzy jednej strane. Prosím, nebojte sa o to nebude mať vplyv vlasy vyzerať, a nebude mať vplyv na vlasy, pomocou a kvalitu.

OTÁZKA:JE KAŽDÝ PRAMEŇ VLASOV ROVNAKÚ DĹŽKU?

Naše vlasy sú 100% ľudské vlasy, Ako naše vlastné vlasy, ľudské vlasy nie je možné rásť presne rovnakú dĺžku každej jednej oblasti činnosti. To je dôvod, prečo ľudské vlasy končí sa vždy tenšie než hore. Prosím, plne pochopiť a zvážiť pred podaním objednávky.

Q:SPLIT/DRY KONČÍ

Suché Končí: Naše vlasy budú trochu suché po vysokej teploty pary spracované, najmä na dlhšie vlasy.So správnymi produktmi na stav a vlhkosti ošetrení vlasov, vám to pomôže veľa.

Štítky: hlboké vlny väzba, alipeerless vlasy, elisheva vlasy, dolago vlasy, by, pearless, mocha panny nespracovaných vlasov, hlboké vlny rozšírenia, surový panenský nespracovaných vlasov unice, surovín, nespracovaných vlasov.

Špecifikácia

  • Balenie: 3 ks Útku
  • Názov Značky: PEERLESS
  • Vhodné Umiera Farby: Všetky Farby
  • Chemické Spracovanie: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál Triedy: Panenské Vlasy
  • Môže Byť Permed: Áno
  • Ľudské Vlasy Typ: Peruánsky Vlasy
  • Textúra: Hlboké Vlny
  • Najdlhšie Vlasy Podiel: >=15%