Doprava zadarmo CNC Vreteno zariadenie 48 mm,50 mm,52mm,54 mm,56mm Upínanie Vretena bracekt Hliníkové zariadenie

z35097
Skladom
€12.30 €13.09

1pcs --Vretena Hliníkový Držiak

Priemer: 48 mm--56mm

Materiál: Hliník

Kreslenie:

Funkcie:

1.V porovnaní s hliníkovým profilom zariadenie,presnosť je oveľa vyššia , a je ťažké deformovať.

2.Vnútorné steny je veľmi hladké, vonkajšie steny je pieskované, relatívne jemné jednotné, ale nie veľmi hladký.

3.Hliníkové zariadenie je oveľa ťažšie, než hliníkový profil zariadenie.

Popis výrobku: Hliník zariadenie je vysoko kvalitného hliníka, ktorý je casting s špeciálny výrobný proces ,v porovnaní s obyčajným hliníka ,Tento výrobok má húževnatosť, silnú odolnosť voči otrasom, vysokú tvrdosť a silnú antioxidačnú aktivitu.

Použitie: Hliníkové zariadenie sa používa hlavne pre fixáciu pomocné výrobky, a tak zabezpečiť verticality vyrovnávacích a vedľajšie produkty, vedľajšie produkty na zlepšenie beží presnosť, zníženie hluku, zníženie akumulovaná chyba.

Platby:

Prijímame paypal kredit, bankovým prevodom, western union, atď. Platba musí byť vykonaná v 7days kalendárnych dní dražby čas ukončenia. Problém a spätná Väzba: PROSÍM, nenechávajte žiadne negatívne pripomienky predtým, ako budete kontaktovať nás. Sme čestní a užitočné dodávateľa , budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť problémy s vami. Vaša spokojnosť je veľmi dôležité pre náš obchod, tak nás, prosím, kontaktujte pred chcete zanechať negatívnu spätnú väzbu. Veľmi pekne ďakujem vopred. Vrátenie peňazí: Ak NIE ste SPOKOJNÍ s našimi package ako výrobky je škoda, prosím, prihláste sa a ihneď nás kontaktujte. Ak je to možné, prosím vziať nejaké fotky, alebo urobiť malý video o tom. To nám pomôže vyriešiť problémy. Poznámka: dokážeme vyrobiť produkt podľa našich zákazníkov dizajn. Ak potrebujete niečo veľmi špeciálne, prosím, informujte nás o tom. Sme ochotní pomôcť, si o nej. Prepravné Náklady: Naše výrobky sa predávajú na celom svete. Ak potrebujete veľa položiek v rovnakom čase, prosím kontaktujte nás vopred potvrdiť, lodné náklady.

Štítky: 2 vretena, príchytka rúrky, prípade penny, mini cnc svorky, 16 mm svorka, nema17 stepper motor 17hs8401, vreteno cnc w, svorky pre dreva, svorka dreva, svorka únie.

Špecifikácia

  • Materiál: hliník
  • DIY Dodávky: Tesárstvo
  • Štruktúra: rúry svorky
  • Štandardné alebo Neštandardné: ŠTANDARD
  • Použitie: Držiak Potrubia
  • Číslo Modelu: hliník
  • Priemer: 48-56mm

Margineanadavid
2020-08-27
5/5
Prodotto come da descrizione, spedizione nei tempi dichiarati, negozio affidabile
Attila86
2020-10-06
2/5
The product got scratched. Since it is a piece of aluminum can solve. But lacked care with the piece.
Kostyuk2003
2021-02-05
5/5
Everything as it appears in the publication good quality product and well-packed price, I arrive in three weeks to mexico exelente.